-17%
adidas
adidas Heren Runvista Sneaker HQ2319 Core White / Collegiate green
bont · Alle RUNVISTA kleuren
€58,98 €70,92
Laagste prijs bij Bol.com
Deal Score 3/10 — Check prijs
Laagste prijs vandaag: €58,98 bij Bol.com · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 1 jul, 01:10.
- Laagste prijs:
- €58,98
- Bij:
- Bol.com
- Winkels:
- 1
- Korting:
- 17%
- Bijgewerkt:
- 1 jul, 01:10
Unisex 1 shops op voorraad
Over de adidas adidas Heren Runvista Sneaker HQ2319 Core White / Collegiate green
Wil je een trainingsschoen zonder onnodige toeters en bellen. Kijk naar de Runvista. De adidas Runvista is een lichte en veelzijdige trainingsschoen die zich nadrukkelijk richt op dagelijks comfort en prestatie. Met een schoon, minimalistisch design bouwt het model voort op adidas' lange erfenis in loopschoenen, zonder onnodig gewicht of ingewikkelde elementen. De schoen combineert een responsieve zool met een steunend bovenwerk, wat het een betrouwbare keuze maakt voor zowel beginners als ervaren hardlopers. Het gaat om eenvoudigheid die werkt: geen franje, wel functionaliteit.
In de uitvoering bont valt dit paar meteen op. Bij 1 shop op voorraad, prijzen vanaf €58,98. Klaar voor aankoop. Checken wat verschillende winkels momenteel vragen voor deze schoen.
Filter op maat
Prijsvergelijking
Prijsverloop
| Statistiek | Waarde |
|---|---|
| Laagste prijs (30 dagen) | €55,99 |
| Gemiddelde prijs (30 dagen) | €58,53 |
| Hoogste prijs (30 dagen) | €59,95 |
| Prijs vandaag | €58,98 |
Beschikbare maten
EU 44
EU 48
EU 40.5
EU 42
EU 44.5
EU 40
EU 49.5
EU 46
Andere kleuren
Bekijk alle varianten → adidas
adidas RunVista Core White / Collegiate Green / Gum 3
Core White / Collegiate Green / Gum 3
vanaf €47,99
1 shops
adidas
adidas RUNVISTA bont
bont
vanaf €59,95
1 shops
Adidas
Lage Sneakers adidas Tokyo W "Off White Collegiate Green"
Wit
vanaf €133,09
1 shops
Adidas
Lage Sneakers adidas Samba OG White Collegiate Green Gum
Wit
vanaf €144,29
1 shops
Meer van adidas
Populaire adidas modellen
Veelgestelde vragen
Wat is de laagste prijs voor de adidas adidas Heren Runvista Sneaker HQ2319 Core White / Collegiate green?
De laagste prijs voor de adidas adidas Heren Runvista Sneaker HQ2319 Core White / Collegiate green is momenteel €58,98 bij Bol.com. We vergelijken prijzen bij 1 shops zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de adidas adidas Heren Runvista Sneaker HQ2319 Core White / Collegiate green beschikbaar?
De adidas adidas Heren Runvista Sneaker HQ2319 Core White / Collegiate green is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de adidas adidas Heren Runvista Sneaker HQ2319 Core White / Collegiate green in de sale?
Ja! De adidas adidas Heren Runvista Sneaker HQ2319 Core White / Collegiate green is momenteel 17% afgeprijsd. De originele prijs is €70,92 en de laagste prijs nu is €58,98.
Welke maten zijn beschikbaar voor de adidas adidas Heren Runvista Sneaker HQ2319 Core White / Collegiate green?
De adidas adidas Heren Runvista Sneaker HQ2319 Core White / Collegiate green is beschikbaar in EU maten 44, 48, 40.5, 42, 44.5, 40, 49.5, 46. Beschikbaarheid verschilt per shop — bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.